lt en

Kraustymai

Persikraustyti nuo šiol - paprasta.

relocate_150Paprasta – tai reiškia, kad mes rūpinsimės kiekviena Jūsų persikraustymo smulkmena iki Jūsų patogaus įsikūrimo savo naujuose namuose.

Mes suprantame, kad perveždami žmonių asmeninius daiktus, paliečiame slapčiausias asmeninio gyvenimo vietas. Norėdami tai atlikti kuo neskausmingiau, savo darbu mes turime suteikti klientui visiško pasitikėjimo jausmą. Tai pasiekti pavyksta tik nuolat bendraujant su kiekvienu klientu individuliai ir teikiant maksimalų dėmesį menkiausioms detalėms. Mūsų darbas yra užtikrinti, kad besikraustančio žmogaus rūpesčiai būtų minimalūs ir jis visada galėtų maksimaliai susikoncentruoti pagrindiniam darbui savo kompanijoje.

 Mes vykdome pilnus perkraustymus „nuo durų iki durų“ ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Stengdamiesi prisitaikyti prie įvairių kliento poreikių mes teikiame ne tik pilno perkraustymo paslaugas, bet siūlome ir atskiras paslaugas: pakavimo medžiagų pardavimas/nuoma, pakavimas/išpakavimas, pakrovimas/iškrovimas, transporto paslaugos/transporto nuoma bei ilgalaikis/trumpalaikis sandėliavimas.  eurodeliveriesmap_150

Plataus paslaugų spektro ir asmeninio dėmesio kiekvienam klientui dėka mes esame labai lankstūs ir galime patenkinti bei prisitaikyti prie bet kokių kliento pageidavimų.

Narystė tarptautinėse organizacijose bei platus partnerių tinklas visame pasaulyje suteikia mums galimybę užtikrinti patikimą ir saugų Jūsų asmeninių daiktų transportavimą išlaikant kontrolę vienose rankose ir liekant atsakingais iki pat darbo pabaigos - kol daiktai bus pristatyti ir surinkti Jūsų naujuose namuose.