lt en

Pakavimas

packing2_150Kokybiškas pakavimas bei kokybiškų ir tinkamų pakavimo medžiagų panaudojimas yra vienas svarbiausių viso perkraustymo proceso elementų, kurio dėka yra įmanoma maksimaliai apsaugoti mūsų klientų daiktus nuo pažeidimų bei dūžių. Ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai gali pakuoti bei paruošti transportavimui pačius įvairiausius daiktus. Labai svarbus perkraustymo proceso etapas yra ir taisyklingas supakuotų daiktų pakrovimas į sunkvežimį ar konteinerį, kad daiktų pažeidimo rizika pervežimo metu būtų sumažinta maksimaliai.

Visa mūsų naudojama pakuotė yra pagaminta Vokietijoje ir atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus bei turi visus reikiamus sertifikatus.

Kiekvienam transportavimo būdui ar specifiniams daiktams yra parenkamos atitinkamos pakavimo medžiagos bei būdas.

Jūrų transportas – naudojamas pilnas „export“ pakavimas. Baldai ir kiti didesni daiktai pakuojami ne tik į burbulinę plėvelę, bet ir į papildomą kartono sluoksnį, kuris sumažina daiktų pažeidimo riziką iki minimumo.packing3_180

Sausumos transportas – naudojamos tvirtos ir kokybiškos dėžės, burbulinė plėvelė dužiems daiktams, specialūs audeklai baldams apsaugoti bei specialūs tvirtinimo įtvarai klientų automobilių pervežimui. Klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir pilną „export“ pakavimą, kuris kartais yra tiesiog būtinas, nes kai kurie klientai turi ypač brangius ir vertingus daiktus.

Oro transportas – naudojamos specialiai oro pervežimams skirtos labai tvirto kartono dėžės.

Antikvariniams daiktams/baldams, skulptūroms, laivų modeliams, paveikslams, dužiems arba brangiems baldams pakuoti mes gaminame specialių išmatavimų medines dėžes, kurios sumažina daikto sugadinimo galimybę iki nulio. Visa mūsų naudojama mediena yra sertifikuota ir atitinka IPPC ir ISPM žymėjimus bei reikalavimus. 

packing4_180Mes taip pat pakuojame dužias bei didelės vertės muziejines vertybes, užtikrindami maksimalią apsaugą.