lt en

Paslaugos partneriams

Mūsų darbas = visiškas Jūsų kliento pasitenkinimas.

packing_200

Esamiems ir būsimiems partneriams mes siūlome paslaugų spektrą nuo pilno perkraustymo paketo iki atskirų perkraustymo paslaugų visose mūsų veiklos zonose:

Lietuva, Latvija, Estija, Baltarusija, Rusija (ir Kaliningrado sritis), Ukraina bei Suomija.

Visose aukščiau išvardintose šalyse mes galime susisiekti su klientais Jūsų kompanijos vardu ir atstovauti Jus aptarnaujant Jūsų klientus nuo fizinės kraustomų daiktų apžiūros iki pilno perkraustymo atlikimo arba detalizuotų paslaugų suteikimo.

Galėdami pasiūlyti savo klientams pilnas perkraustymo paslaugas, atliekamas vienos komandos (daiktus įpakuotų ir išpakuotų tie patys žmonės), Jūs galite būti vienu žingsniu priekyje, aplenkdami savo konkurentus. Pervežimas vykdomas mūsų sunkvežimiais su keičiamais konteineriais. Tokiu būdu atsiranda galimybė sutaupyti laiką, pinigus bei sumažinti galimą daiktų apgadinimą iki minimumo, išvengiant bereikalingo perkrovimo bei pervežimo mažais sunkvežimiais iš kliento namų iki didelio sunkvežimio ar sandėlio.

Mūsų naudojama pakuotė yra aukščiausios kokybės ir užtikrina didžiausią Jūsų klientų daiktų saugumą. Mes naudojame specialias (labai tvirtas) dėžes oro kroviniams. Ypatingiems, vertingiems bei dužiems daiktams mes gaminame medines dėžes, kurios atitinka tarptautinius standartus IPPC ir ISPM bei gali būti gabenamos į bet kurią pasaulio vietą.

Mes pasirūpinsime, kad visi reikiami dokumentai būtų teisingai užpildyti, gausime kliento parašus ir pristatysime originalius dokumentus užsakovui.

Mūsų darbą įvertino daugelis tarptautinių partnerių ir, patikėdami savo  klientų daiktų pervežimą mums, įsitikino mūsų patikimumu, punktualumu, nuolatiniu tiesioginio kontakto su klientu palaikymu viso perkraustymo proceso metu bei konkurencingomis kainomis.moving_van2_150

Pagrindinę veiklą vykdydami iš savo centrinio sandėlio Vilniuje/Lietuva mes esame labai lankstūs ir ypač konkurencingi pervežimams Rusijos bei Baltarusijos kryptimis. Vilniaus sandėlyje mes grupuojame krovinius, taip pat nemokamai juos sandėliuojame kol klientas susitvarko visus reikiamus muitinės dokumentus ir, įsitikinę, kad visi importo procedūroms reikalingi dokumentai paruošti, per patį trumpiausią laiką pristatome daiktus klientams.

Mes siūlome visas Jūsų krovinių aptarnavimo paslaugas šiuose uostuose:

Klaipėda/Lietuva, Ryga/Latvija, Talinas/Estija, Helsinkis/Suomija, Sankt Peterburgas/Rusija.

Iš šių uostų mes teikiame pervežimo paslaugas į bet kurią pristatymo vietą su išmuitinimo bei pilno pristatymo serviso paslaugomis.

Savo sunkvežimiais mes galime paimti krovinius iš bet kurio Europos uosto ir pristatyti į bet kurią šalį.